UPDATE: 8.1.2018

Keputusan Rasmi

Kategori : Kanak-kanak

Puteri (Class A)

Semi-Final

NUR HANNAN KHALISYA BINTI MOHD ROZMI (69) vs PUTERI EILYA SOFEA (61)

KHASYIYAH RINA BINTI HIZBULLAH (124) vs NOOR LIYANA BALQIS (123)

Final

NUR HANNAN KHALISYA BINTI MOHD ROZMI (40) vs KHASYIYAH RINA BINTI HIZBULLAH (59)

 

Puteri (Class C)

Final

PUTERI ELISSA SARAH (won) vs CHE EFFAT DANIA (Walk-Over)

 

Putera (Class A)

First Round

ADAM THAQIFF BIN ISMAIL (154) vs ALIEFF ASHRAFF BIN ZAKARIA (66)

AHMAD ANIQ AKMAL BIN HAMIDI (49) vs DANIAL IZZ JASMI BIN YASMI (93)

Quarter-Final

MOHAMAD AZRAF LUQMAN (56) vs ADAM THAQIFF BIN ISMAIL (57)

AMIERUL ADAM BIN ZAKARIA  (109) vs AKID HAQ (132)

MUHAMMAD AL-SHARIFF (44) vs AHMAD ANIQ AKMAL BIN HAMIDI (49)

MIQAIL MIRZA (96) vs HAQIMI (116)

Semi-Final

AHMAD ANIQ AKMAL BIN HAMIDI (21) vs HAQIMI (25)

ADAM THAQIFF BIN ISMAIL (47) vs AMIERUL ADAM BIN ZAKARIA (39)

Final

ADAM THAQIFF BIN ISMAIL (60) vs HAQIMI (61)

 

Putera (Class B)

Final

UQAYL ZUHAILI (Walk-Over) vs ZAYD AZIRUDDIN (WON)

 

Putera (Class C)

Quarter-Final

AMIRUDDIN AMIN (156) vs IMRAN HAMZAH (78)

Semi-Final

ALAUDDIN HAFIZ IDRIS (47) vs AMIRUDDIN AMIN (47, penalty)

MUHD FAIZ AZIZ BIN AZMI (17) vs M. NAZMI M. BADLI (76)

Final

ALAUDDIN HAFIZ IDRIS (54) vs M. NAZMI M. BADLI (72)

 

Putera (Class D)

Semi-Final

MUHAMMAD BASIR (53) vs AQILL DANISH (22)

AMMAR ARSHAD MD. HISAM (75) vs ABDULLAH BASIR (65)

Final

MUHAMMAD BASIR (25, Won on Technique) vs AMMAR ARSHAD MD. HISAM (25)

 

Putera (Class E)

Final

M. AQEEL SHAH (11) vs NIK HAZIQ (19)

 

Putera (Class F)

Final

M. FARIS HADIFF (34) vs IYAD ZAHIN AKRAM (23)

 

Putera (Bebas)

Final

KHAIZURAN RAZIN (40) vs MUHAMMAD IZZUL ZIKRIY (56)

 

Kategori : Remaja

Puteri (Class E)

Final

NURUL HUMAIRA BINTI MOHAMAD SAHABUDIN (32) vs NURUL SHAHEERA BITI SUHAIMI (47)

 

Putera (Class D)

Final

HAMZAH (Walk-Over) vs ABDUL AZIZ (Won)

 

Putera (Class K)

Final

ISHAQ  (33) vs SYAZWAN OMAR (69)

 

Putera (Class H)

Semi-Final

M FARIS (42) vs NIK M SYAHIR (39)

Final

AHMAD AFEZ  (43) vs M FARIS (39)

 

Putera (Class BEBAS)

Semi-Final

M MIKHAIL (82) vs AFDHALUL IRFAN (67)

Final

M DANIAL  (WMP) vs M MIKHAIL (WON)